Zielone Skrzynki

Zielone Skrzynki 🌱🌱🌳🌸🌱🌱🌷🌳🌱🌱Akcja logistyków z okazji Dnia Ziemi połączona z logistyką produkcji pod hasłem od ziarnka do roślinki produkujemy zielone skrzynki. 22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi. W naszej szkole wspólnie sadzimy kwiaty i dbamy o środowisko. Jest to ważne święto dla naszego globu. Jego celem jest promowanie postaw ekologicznych, uświadomienie jak kruchy jest ekosystem planety ludzi (nie zawsze odpowiedzialnych i świadomych ekologii). Uczniowie dobierali donice, podłoże, ziemię i sadzili roślinki, które na końcu zostały podlane .Prace sprawiły wiele radości, a rośliny będą zdobiły wnętrza korytarzy szkolnych jak również wejście do szkoły. Mamy nadzieję, że to proekologiczne działanie wpłynie pozytywnie na wszystkich. Uwrażliwi na piękno przyrody, ekologię, troskę o nasze WSPÓLNE DOBRO- ZIEMIĘ.

Pani Wicedyrektor Iwona Przybytniak
Kierownik Szkolenia Praktycznego Iwona Kulikowska