Andrzejki pełne atrakcji

Błyski kolorowych fleszy, brokatowy pył i nasze uczennice w stylu Glamour! Z okazji Andrzejek uczennice klas fryzjerskich przygotowały pokaz wieczorowych fryzur w pełnej odsłonie. Na chwilę nasz szkolny hol stał się wybiegiem dla modelek. Publiczność oniemiała i nic dziwnego…. Zobaczcie sami! Dziękujemy uczennicom oraz Pani profesor Magdalenie Gołębiewskiej za szyk, elegancję i i inspirację!

Na szkolnych Andrzejkach nie zabrakło pysznych, wykwintnych przekąsek. Kucharze z Ochotniczego Hufca Pracy wraz z Panią Anną Urbańczyk zadbali o eleganckie, smaczne przystawki. Krewetki, łosoś, pasty i kalejdoskop warzyw to tylko część menu. Bardzo dziękujemy za poezję smaku!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i biorącym udział, a w szczególności Pani Profesor Magdalenie Gołębiewskiej za przygotowanie pokazu oraz wykonanie andrzejkowych fryzur, Pani Profesor Jolancie Przybysz za ciekawe logistyczne zajęcia i zastosowanie elementów produkcji w tworzeniu paczek, ozdób i świec, Pani Profesor Beacie Waś za lekcję szydełkowania, uczniowi klasy 1ati Michałowi Zawistowskiemu za prezentację drukarek 3D i pokaz własnych prac stworzonych za pomocą drukarek 3D pod okiem Pani Profesor Beaty Waś i Pana Profesora Grzegorza Lichtarskiego, Pani Wicedyrektor Iwonie Przybytniak i Pani Iwonie Kulikowskiej za koordynowanie akcją Andrzejki, uczniom za wspaniałe występy, Szok Tv za relację, a OHP za zorganizowanie poczęstunku. A oto fotorelacja ze szkolnych Andrzejek