Popołudnie z rękodziełem

Robótki ręczne – brzmi nienowocześnie … Nic bardziej mylnego. Dzierganie na szydełku serwetek, biżuterii, zakładek do książek, lepienie z gliny naczyń, bibelotów, malarskie aspiracje, bożonarodzeniowe ozdoby , niebanalne, jesienne modele kapeluszy to tylko niektóre z rękodzieł, które powstawały w dżdżyste, piątkowe popołudnie 26 listopada 2021r.. Przy dźwiękach dobrej muzyki, w aromacie chrupiących gofrów pasjonaci modelarstwa zmagali się z projektami wojennych samolotów, a zmyślni logistycy tworzyli wygodne meble wypoczynkowe dla uczniów naszej szkoły. Niezwykłą precyzją i cierpliwością wykazali się uczestnicy zajęć origami. Coś dla siebie znaleźli także informatycy – grafika, pomysłowe plakaty ożywiły pracę przy komputerach. A wszystko to w czujnym obiektywie SzokTV i koła fotograficznego. Zdjęcia można obejrzeć na Facebooku, a wkrótce także w zakładce Szkolne Centrum Kultury.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, pomysły na twórcze, ale i relaksujące spędzenie czasu wszystkim uczestnikom!!! Oby więcej takich chwil!

Serdecznie dziękujemy za pomysły i ich realizację, bezcenny czas, pasję i spotkanie z uczniami:

Paniom Iwonie Kulikowskiej i Iwonie Przybytniak, Pani Beacie Waś, Pani Dorocie Bartnickiej, Pani Justynie Lidak, Pani Bożenie Jałowieckiej, Pani Renacie Wierzbickiej, Pani Elżbiecie Kraśnickiej i Panom Konradowi Słowińskiemu i Bogdanowi Ruszkowskiemu, a także naszym gościom Pani Justynie Potyńskiej i absolwentce Oliwii Kobus.